<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0" xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/" xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/" xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom">
	<channel>
		<title>Персональный сайт Малай Ольги Григорівни</title>
		<link>http://olgamalay.ucoz.ua/</link>
		<description>Блог</description>
		<lastBuildDate>Tue, 24 Mar 2015 14:18:05 GMT</lastBuildDate>
		<generator>uCoz Web-Service</generator>
		<atom:link href="https://olgamalay.ucoz.ua/blog/rss" rel="self" type="application/rss+xml" />
		
		<item>
			<title>Подорож на планету скарбів</title>
			<description>&lt;p align=&quot;center&quot;&gt;&amp;nbsp;&lt;/p&gt;

&lt;p align=&quot;center&quot;&gt;&lt;strong&gt;Урок математики в 1 класі&lt;/strong&gt;&lt;/p&gt;

&lt;p align=&quot;center&quot;&gt;&lt;strong&gt;Подорож на планету Скарбів&lt;/strong&gt;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; ( урок - подорож)&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;Тема.&lt;/strong&gt; Письмова нумерація чисел&amp;nbsp; 11 -20&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;Мета:&lt;/strong&gt; вчити записувати і порівнювати числа другого десятка. Розвивати увагу, уміння аналізувати і порівнювати. Сприяти вихованню допитливості, інтересу до знань&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;Обладнання:&lt;/strong&gt; презентація уроку,&amp;nbsp; лист, карта подорожі, малюнки планет, силует Звіздаря, скринька, картки з цифрами та буквами, математичні віяла, картки, конверти з зірочками&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbs...</description>
			<content:encoded>&lt;p align=&quot;center&quot;&gt;&amp;nbsp;&lt;/p&gt;

&lt;p align=&quot;center&quot;&gt;&lt;strong&gt;Урок математики в 1 класі&lt;/strong&gt;&lt;/p&gt;

&lt;p align=&quot;center&quot;&gt;&lt;strong&gt;Подорож на планету Скарбів&lt;/strong&gt;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; ( урок - подорож)&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;Тема.&lt;/strong&gt; Письмова нумерація чисел&amp;nbsp; 11 -20&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;Мета:&lt;/strong&gt; вчити записувати і порівнювати числа другого десятка. Розвивати увагу, уміння аналізувати і порівнювати. Сприяти вихованню допитливості, інтересу до знань&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;Обладнання:&lt;/strong&gt; презентація уроку,&amp;nbsp; лист, карта подорожі, малюнки планет, силует Звіздаря, скринька, картки з цифрами та буквами, математичні віяла, картки, конверти з зірочками&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Хід уроку:&lt;/strong&gt;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;І. Організаційний момент&amp;nbsp;&amp;nbsp; &lt;/strong&gt;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Встало сонечко давно&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Зазирнуло у вікно&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Завітало до нас в клас&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Вже урок почати час.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Сядьте, діти, всі рівненько&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;і послухайте гарненько&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;ІІ. Повідомлення теми і мети уроку&lt;/strong&gt;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Діти! Сьогодні вранці по електронній пошті на адресу нашої школи прийшов&amp;nbsp; лист. Ось він у мене. Він адресований учням&amp;nbsp; 1 класу. Прочитаємо його?&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;em&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Дорогі діти!&lt;/em&gt;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;em&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Зі мною трапилась велика біда. Люди довірили мені свій найбільший скарб, але вночі&amp;nbsp; інопланетяни вкрали його і&amp;nbsp; хочуть сховати&amp;nbsp; на планеті скарбів. На щастя вони забули карту своєї подорожі . Я відправився у погоню, але боюся,що сам не впораюсь. По дорозі я буду залишати вам знаки &amp;ndash; підказки. Допоможіть мені знайти&amp;nbsp; украдений скарб.&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Головний&amp;nbsp; охоронець скарбу Звіздар&lt;/em&gt;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;- Допоможемо знайти скарб ?&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;ІІІ. Актуалізація опорних знань&lt;/strong&gt;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;1.Звіздар передав вам картки із завданням. Щоб дізнатись на чому ми полетимо треба послідовно з &amp;rsquo;єднати цифри від одного до 20. ( силует ракети )&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;2. Усний рахунок з математичними віялами.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Щоб злетіла ракета потрібен ключ до старту. Порахуємо усно, показуючи результати.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;7 гусей летіло в вирій,&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;2 з них сіли спочивать.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Скільки їх у небі лине&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Треба нам порахувати? ( 5)&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Двійко мишок гризло шкірку,&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Двійко сир тягли у нірку.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Скільки їх всього в квартирі ?&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;2 плюс 2 всього&amp;hellip;.( 4)&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;4 сірих зайчики сиділи під кущем&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;1 зайчисько геть пішов.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Лишилось скільки ще? (3)&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;А тепер разом із нами&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;лічить мавпочка банани&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;1,2,3,4,5 ось на гілочці висять.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Якщо 3 я з&amp;rsquo;їм тепер&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;То скількома поснідаю в четвер? (2)&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Було у Іринки 7 ягід малинки.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;6 ягідок з&amp;rsquo;їли. Скільки лишили? (1)&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;3. Перевірити готовність до старту! (порядок на партах). 5,4,3,2,1! Стартуємо!&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;За правильний рахунок отримуємо 1 підказку&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Поки ракета вийде на орбіту розглянемо карту Звіздаря. Нам треба відвідати такі планети&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;(карта подорожі)&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;4. Прокладемо курс нашого польоту&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;1) Каліграфічне письмо чисел від 8 до 20&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;2) Записати під диктовку&amp;nbsp; числа 12, 17, 14, 18, 13, 19&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Перевіримо. Молодці. А ось і 2 підказка . Тепер в дорогу!&lt;/p&gt;

&lt;ol style=&quot;list-style-type:upper-roman;&quot;&gt;
 &lt;li value=&quot;4&quot;&gt;&lt;strong&gt;.&lt;/strong&gt;&lt;strong&gt; Розвиток математичних знань&lt;/strong&gt;&lt;/li&gt;
&lt;/ol&gt;

&lt;p&gt;1. Прямо по курсу &lt;strong&gt;планета Чисел.&lt;/strong&gt;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;1) Числа заблукали і просять нас знайти їхні місця в нумераційній таблиці с.94 №4.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;2) Записати числа за зразком 15 = 1д. 5од. , 14 =&amp;hellip;&amp;hellip;.., 17=&amp;hellip;&amp;hellip;&amp;hellip;,&amp;nbsp; 19=&amp;hellip;&amp;hellip;..&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;3) Розв&amp;rsquo;язування прикладів&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;img height=&quot;14&quot; src=&quot;file:///F:/DOCUME~1/Admin/LOCALS~1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image005.gif&quot; width=&quot;16&quot; /&gt;&lt;img height=&quot;16&quot; src=&quot;file:///F:/DOCUME~1/Admin/LOCALS~1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image006.gif&quot; width=&quot;17&quot; /&gt;&lt;img height=&quot;16&quot; src=&quot;file:///F:/DOCUME~1/Admin/LOCALS~1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image007.gif&quot; width=&quot;19&quot; /&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; 13= 10+ &amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; 18= 10 +&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; 17=10+&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Отримуємо 3 картку&lt;/p&gt;

&lt;ol&gt;
 &lt;li value=&quot;2&quot;&gt;&lt;strong&gt;Планета здоров&quot;я&lt;/strong&gt;&lt;/li&gt;
&lt;/ol&gt;

&lt;p&gt;Встаньте, діти ,посміхніться&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;За щасливий день вчорашній&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Землі нашій поклоніться!&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Тепер до сонця потягніться.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Веретеном обкрутіться.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Раз - присіли, два - присіли&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;І за парти знову сіли .&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Отримуємо 4 картку&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;3. Увага! &lt;strong&gt;Планета Задач&lt;/strong&gt;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Задача 4&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;- Що нам відомо в задачі?&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;- Про що треба дізнатись?&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;- Як знайти невідомий доданок?&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;- Яку дію ми запишемо?&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;- Яка відповідь до задачі?&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Отримуємо 5 картку&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;4. Планета Порівнянь&lt;/strong&gt;. В ній живуть дивні жителі . Відгадайте хто вони?&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Костяну сорочку маю її ніколи не знімаю&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;В цю сорочку &amp;ndash; костомаху завжди ховаюся від страху ( черепаха)&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Завдання&amp;nbsp; &amp;nbsp;№6 &amp;nbsp;(порівняти числа)&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;Отримуємо 6 картку&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;5.Ось нарешті &lt;strong&gt;планета Скарбів.&lt;/strong&gt; Нас зустрічає житель цієї планети. Він каже,що віддасть нам підказку тоді,&amp;nbsp; коли ви назвете всі фігури з яких він складений. Отримуємо скриньку з запискою. &amp;laquo;Вітаю вас. Скарб у ваших руках. Поставте картки з цифрами в порядку зростання,потім переверніть їх .&amp;raquo;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; 1-з, 2-н,3-а,4-н, 5-н, 6- я.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Діти читають слово &amp;laquo;знання&amp;raquo;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;- Чому Звіздар сказав, що знання - це найбільший скарб?&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;6.А тепер час повертатись додому. Дорога назад буде коротшою. Закрийте очі&amp;nbsp; і промовте: &amp;laquo;&lt;em&gt;Рідна школа, рідний клас повертаємось до вас!&amp;raquo;&lt;/em&gt;&lt;/p&gt;

&lt;ol style=&quot;list-style-type:upper-roman;&quot;&gt;
 &lt;li value=&quot;5&quot;&gt;&lt;strong&gt;. Підсумок уроку&lt;/strong&gt;&lt;/li&gt;
&lt;/ol&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; У мандрівці побували, на планети завітали.&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Ми найбільший скарб знайшли&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; І до школи знов прийшли&lt;/p&gt;

&lt;p&gt;Від Звіздаря нагороди ( зірочки)&amp;nbsp; найактивнішим учням&lt;/p&gt;</content:encoded>
			<link>https://olgamalay.ucoz.ua/blog/podorozh_na_planetu_skarbiv/2015-03-24-1</link>
			<dc:creator>Лариса</dc:creator>
			<guid>https://olgamalay.ucoz.ua/blog/podorozh_na_planetu_skarbiv/2015-03-24-1</guid>
			<pubDate>Tue, 24 Mar 2015 14:18:05 GMT</pubDate>
		</item>
	</channel>
</rss>